Підпишіться на новини

Будьте в курсі останніх подій BudAgro

Більше не показувати

AMF

AMF

AMF належить впродовж десятиліть до ключових виробників плит для підвісних стель у Європі, розробляє і виробляє інноваційні підвісні системи згідно всесвітнім вимогам.

Для індивідуальних вимог AMF пропонує класичні дизайни стель із спеціально призначеними системними рішеннями і має, таким чином, оптимальні рішення для багатьох варіантів приміщень в адміністративних будівлях, навчальних закладах, медичних установах.

Вогнетривкі стелі - це стелі з вбудованим захистом для особливо чутливих областей застосування. Нові акустичні стелі з серії Acoustic Range пропонують оптимізоване шумопоглинання в поєднанні зі звукоізоляцією. При спеціальних вимогах до чистоти, програма «Чистота і Гігієна» пропонує стелі з гігієнічним покриттям для скорочення шкідливих речовин або запорошених частинок в приміщенні. Лінія «Звук, світло і E-Tech» розумно інтегрує світлову та мультимедійну техніку в функціональну стелю, тим самим забезпечуючи більш широкий функціонал стелі. Альтернативи дизайну за класичною програмою стель з мінералу, металу і деревини можна знайти в категорії «Матеріал і Дизайн».

Візитки