Підпишіться на новини

Будьте в курсі останніх подій BudAgro

Більше не показувати

AL-KO

AL-KO

Основний принцип компанії - "Якість для життя!" («Quality for life!»). Це означає, що AL-KO пропонує продукцію та послуги найвищої якості у всіх сферах бізнесу, що має на увазі комфорт, безпека і задоволеність клієнтів в будь-якій точці земної кулі.

Історія німецького концерну почалася більше 80 років тому. Своїм існуванням AL-KO зобов'язаний Алоісу Коберу, що відкрив в 1931р. в містечку Гроскетце невелику слюсарну майстерню. Спочатку тут виконували найпростіші роботи, замовниками яких були люди з місцевої селянської громади і біля лежачих околиць. Маленьке підприємство успішно розвивалося, і вже в 1936 році Кобер вирішив розширити сферу діяльності, додавши до переліку послуг обслуговування транспортних засобів і агрегатів.

Через всього рік на місці маленької майстерні активно функціонувало невелике успішне промислове підприємство. Проте роки другої світової війни зажадали нелюдських зусиль по утриманню молодої компанії на плаву. AL-KO вдалося подолати всі труднощі і перешкоди, і з 1945-го починається новий виток історії компанії, в планах якої було розширення сфери збуту.

На території України, в Києві, представництво з'явилося тільки в 2004 році: починає свою роботу підприємство, що здійснює збут автоприцепної і садової техніки.

2005 ознаменувався для АЛ-КО покупкою французької фірми RTN-Goett SAS, що випускає осі, гальма та інші комплектуючі для автомобілів.

У 2006 році AL-KO відзначає 75-річний ювілей: на підприємствах в Кетце проходить «День відкритих дверей». У цьому ж році стартує серійне виробництво противозаносних пристрої для причепів ATC AL-KO Trailer Control.

Сьогодні AL-KO - це: більше 50 представництв по всій планеті (у тому числі 4 підприємства на території Росії і України, 5 - у Східній Європі та 7 заводів в Азії), оборот більше 525 млн. євро, 4000 співробітників.

Основні напрямки, що визначають галузі розвитку концерну - це нове покоління садової та автоприцепної техніки, а також високоякісне кліматичне обладнання. За останні роки AL-KO вдалося реалізувати чотири прогресивні розробки, ще більш зміцнили репутацію компанії, як сміливого і прогресивного новатора в галузі моторизованої садової техніки.

Бренд AL-KO був і залишається зразком безкомпромісної якості і найвищої продуктивності.

Візитки