Підпишіться на новини

Будьте в курсі останніх подій BudAgro

Більше не показувати

Наші послуги

Каталог BudAgro.info надає послуги по розміщенню безкоштовних оголошень в сфері будівництва та агросекторі. Всі оголошення проходять модерацію та повинні відповідати тематиці сайту.

Також  на сайті ви можете замовити платні послуги які допоможуть привернути більше уваги до ваших оголошень або компанії. Всі послуги надаються на зазначений проміжок часу та можуть бути поновлені за умови своєчасної оплати.
Замовити послуги доступне зареєстрованим  користувачам в особистому кабінеті.
 

Платні послуги: 

TOP-оголошення на сторінці категорій — Хочете виділити вашу пропозицію серед конкурентів? Скористайтеся послугою ТОП-оголошення! Ваше оголошення буде зафіксовано поверх інших і виділено іншим кольором, завдяки чому збільшиться кількість переглядів і відгуків на нього.

 

VIP – додайте оголошення до категорії VIP і воно буде закріплене на головній сторінці поверх інших розділів. Так Вашу пропозицію побачать всі відвідувачі сайту.

Вибір сайту – оберіть цю опцію і ваше оголошення буде закріплене на головній сторінці одразу під блоком VIP.
 

Акції – якщо ви хочете привернути увагу відвідувачів сайту, то розділ Акції допоможе вам в цьому. Оголошення буде відображатися на головній сторінці в розділі Акції.        

Візитки – рекламна площа на головній сторінці сайта та на сторінці картки товару де ви можете розмістити візитну картку вашої компанії або іншу рекламу, яка не суперечить правилам сайту.

Вартість платних послуг:

TOP-оголошення на сторінці категорій - 5 грн/день*
VIP -  5 грн/день*
Акції - 5 грн/день*
Вибір сайту - 5 грн/день*
Розділ "Візитки" - 10грн/день*

*Всі послуги можна замовляти на періоди: 7 днів, 30 днів та  90 днів.